Øre-utgaver (211)
Utgavene fra 1905-09 (681)
Utgavene fra 1909 (718)
Utgavene fra 1945 (939)
Tjen/porto/returm. (1043)
Div utgaver (1106)
Postkort/brev (1382)
BREV (1465)
PORTO - POSTFRISK (1534)
Norges-samlinger (1544)
Konglomerat (1643)
Norden (1682)
Danmark (1682)
Finland (1690)
Færøyene (1696)
Island (1703)
Sverige (1709)
Norden/Åland (1716)
Europa/Oversjø (1719)
Myntbrev (1855)
Gullmynter (1858)
Mynter (1884)
Sedler (2173)
Litteratur mynter/medaljer (2219)
Pins/Tegneserier/Biler m.m. (2245)
SAMLER-BØRSEN Auk 262 - 12 og 13 juni 2024 > Danmark
Utrop
1682
Samling Danmark på gamle Borek albumblader fra 1851 til ca 1930. Høy katalogverdi.
1683
¶¶¦
DANMARK. Samling 1987-1998 i 2 Stenderalbum m/lommer, etter 1970 ** men mangler noen hefteblad og ørlite annet. 1875-1970 med et lite grunnlag stpl. ** Nom. over DKK 2000 (NK 3600)
1684
¦¶¶¶
DANMARK samling stemplet (noe ustemplet) i KA-BE album med lommer. Starter fra 1853 og utover til 1967 Ikke komplett men en del typer er merket i albumet. Bør sees.
1685
DANMARK - postens orginale årsett med frimerker og miniark. Komplett fra 2000 til 2009. Meget høy pålydende i Danske kroner. #
1686
¶¶ ¶¦
Danmark. Plansje med noen danske merker. Flere bedre og hyggelig katalogverdi.
1687
1688
¶¶¶¦
DANMARK i 2 Lindner falzlos album med innsatte lommer. Tynn i starten men noe er det. En del merker utover til 1970 tallet
1689
¶¶¶¦
DANMARK i Leuchtturm album uten lommer veldig tynt besatt men arkene går fra 1851 til 2004. Noen lommer er satt inn - det meste er stemplet, men også noe postfriskt. Grei startsamling.