Øre-utgaver (211)
Utgavene fra 1905-09 (681)
Utgavene fra 1909 (718)
Utgavene fra 1945 (939)
Tjen/porto/returm. (1043)
Div utgaver (1106)
Postkort/brev (1382)
BREV (1465)
PORTO - POSTFRISK (1534)
    Porto - lots/pålydende (1534)
Norges-samlinger (1544)
Konglomerat (1643)
Norden (1682)
Europa/Oversjø (1719)
Myntbrev (1855)
Gullmynter (1858)
Mynter (1884)
Sedler (2173)
Litteratur mynter/medaljer (2219)
Pins/Tegneserier/Biler m.m. (2245)

SAMLER-BØRSEN Auk 262 - 12 og 13 juni 2024 > Porto - lots/pålydende

IdKvalitetBeskrivelseUtropStartbud Avsluttes
1534
¶¶  Postens orginale årsett 1976-2021 bortsett fra 2013, 1982 er det 2 stk av. Pålydende ca 13.000,- 3500
3150

1535
¶¶   PLASTESKE med nyere ** Norge/nominalvare, + nyere ** Østerrike samt endel FDC og annet. (Norsk nominal for over 10 000,-) 3000
2800

1536
¶¶  Årbøker komplett 1990-2006 - + diverse årsett, sat postens sett med hefter 2002 og 2004. Pålydende ca 8500 2000

1537
¶¶  Portolot med hefter fra 10 til 30 kr. Pålydende va 7300,- 1500
1450

1538
¶¶  Portolot 111 årsett mellom 1976-1999 - 5 permer for årsett medfølger. Pålydende 7800,- 1200
1300

1539
¶¶   Lillehammer-OL 1994. Parti mest helark, noen 4-blokker (Nom. ca. 3000) 750

1540
  PORTO LOT - Årbøker 1990 til 2001 - 2 av hver bortsett fra 1990. Pålydende er ca 4600,- Samt 2 postens Lillehammer samlinger. 750
825

1541
¶¶   Norge portolott 315 miniark kjøpspris kr 4.900 med mange OL 94 miniark 600
590

1542
¶¶  Portolot/Rotelot - Lot med bla 22 hefter, 47 miniark Norwex 80 II, 147 stk miniark Norwex III, 36 stk Undset blokker, 66 hefter Frimerkets dag 1984 + 3 av mappene med bare Specimen overtrykk, + Bunke med årsett, mest Norske + noe nordisk. Må vurderes. 500
1023

1543
¶¶  Lot årsett komplett fra 1978 til 1999. Pålydende ca 2500,- 300
415