PORTO - POSTFRISK (1102)
Norske Sølvmynter (1377)
Speciedaler/Mark (1412)
Skillingsmynter (1428)
Årgangsmynt 1 øre - 50 øre. (1521)
Årgangsmynt 1 til 5 kroner (1604)
Ruller m.m. (1654)
Div mynt/sett (1655)
Mynt Samlinger/lots (1666)
Mynter utland (1695)
Poletter/Medaljer (1763)
SAMLER-BØRSEN Auk. 255 - 15 Desember 2022 > Poletter/Medaljer
Utrop
1763
Medalje Norge i Krig , 1 kilo rent sølv i orginal eske proof
5000
5500
1765
Medaljer i sølv , Leve Norge og Norge i Krig (totalt 14 stk) proof
1400
1766
Polett holder og 18 stk poletter , bla. 3 tyske spillemerker , Trondheim sporveier , Christiania sporveier , Oslo sporveir solkors (NP 21 . 13) SE BILDE
1767
Samling med 13 stk ordener og dekrasjoner utgitt av SMH. Nypreg i bronse , belagt med 24 karat gull og emalje m/ historien bak . Høy selvkost SE BILDE #
1768
Medalje norge 1100 år 1972 (45 med mer / 60 gram sølv) TZT 232 b i orginal kasett kv 0
280
1769
Medalje lot med bronse og sølv (8 stk) v.kv.
280
1770
Medaljer miniatyr 6 stk. BY ETTER BILDE
1771
Shetlands medaljen (925 sølv , belagt med 24 karat gull) i orginal eske m/sertifikat
1772
Medalje foldere med Havets Helter (2 stk) og Alt For Norge , Evig Takknemlig , ikke komplett MÅ SES
1773
Medalje lot med 6 stk (1 stk med emalje / 925 sølv) + Kinesisk mynt SE BILDE
1774
Norgesmedaljen i sølv 1997 , 1998 og krigsseilerne i sølv . Alle i kapsel #
1775
Medalje Christiania messen 1981 i bronse , orginal eske kv 0 , nær prakt
1776
Medaljer i ramme Norges Konge Olav. SE BILDE
1777
Medalje Vardø by 1789 - 1989 (36,8 gram / 925 sølv) i orginal eske m/sertifikat kv 0 , med fingermerker
151